Namuose > naujienos > Turinys
Produkto kategorija

| Updated: May 24, 2017

užsienio tikslinės rinkos investicijų sukurti mainframe gamybinę bazę pasiekti lokalizacija susirinkimų ir gamyba. Išvalyti pramonės strateginis pozicionavimas, paspartinti įmonės išteklių integraciją, ugdyti pasaulinio lygio Kinijos pramonės mašinos įmones, ugdyti ir palaikyti Kinijos pramonės mašinos stiprių įmonių išsivystyti į pasaulinio lygio Kinijos mašinų pramonė įmonės yra pagrindiniai tikslai Kinijos Kaiping mašina plėtrai. Tradicinis Kaiping mašina neturi absoliučios pranašumą konkurencijos rinkoje, jo įranga jau negali patenkinti labiausiai produkcijos paklausa. Jei Kaiping mašina nori toliau plėtoti, ji turi pakeisti kai kurių trūkumų dabartinėje plėtrai.
Pastaraisiais metais ekonominė krizė sukėlė bendrą nuosmukį pramonėje įvairiose šalyse, o mūsų valdžia ėmėsi atitinkamas priemones, kad skatinti vidaus pramonės atsigavimą, įskaitant Kaiping mašina ir kitų pramonės šakų, taip pat aktyviai ieško atsakomųjų priemonių, KAIPING mašina peiliu į nuosmukį pramonėje kaip už pramonės plėtros galimybę pažvelgti į toliau nervintis dėl techninio modernizavimo produktų , remdamasi technikos ir technologijų gauti rinkos iniciatyvą.
į rinką, iš Kaiping mašinų aikštelė naudojate seną kontrolės sistemą operacijoje, tai toli nuo dabartinio sparti pramonės, mes turime pakeisti KAIPING mašina į seną veido, pažangių valdymo sistemų, pavyzdžiui, pažangių elektros jutiklių naudojimas. Kadangi senas Kaiping mašina kontrolės sistema dėl likvidavimo krašto operaciją ir medžiagos kontrolės turi tam tikrą atsilikimą, turės įtakos perdirbimo ir gamybos įrengimai, įtakos perdirbimo efektyvumą.

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo