Namuose > naujienos > Turinys
Produkto kategorija

| Updated: May 24, 2017

atsižvelgiant į rinkos vystymosi tendencijos pjaustymo mašina šiuo metu Kinijoje, plėtros kryptis slitter gali būti analizuojama iš trijų kampų:
Aš. Automatinė
Šiuo metu automatinis lygis pjaustymo mašina mūsų šalyje lieka žemesnio lygio, lyginant su užsienio išsivysčiusiose šalyse, vidaus pjaustymo mašinos gamintojų pjovimo staklės gylis gerokai atsilieka jų naudojimo, ypač kontrolės sistemoje ir pjaustymo mašina struktūrą ir organinių medžiagų dėl plataus šepetėlį kartu trūkumą.
Antra, gamyba tikslumą
gamyba tikslumas yra gamybos Kinijoje trūksta, be to, gamybos procesas taip pat yra Kinija & # 39 trūkumas; ai Slitter gamintojai. Mes žinome, kad pjovimo staklės gamybos tikslumo reikalavimus, todėl kai kurie įrenginiai reikia naudoti CNC staklėms apdoroti dalių, ypač poreikį populiarinti apdirbimo centrai naudojimą, taip, kad pjovimo staklės įrangos apdorojimo tikslumą gamyba gali būti iš esmės garantuotas. < br=""> III. Racionalizavimas struktūros
statinio projektavimo pjovimo mašina racionalizavimas yra labai svarbus, todėl mes neturėtume aklai kopijuoti užsienio įrangą ar kitus bendraamžius, turėtume mokytis rėmo konstrukcija, nuo Atsižvelgiant pjovimo staklės gamintojai taško , sukurti daugiau pagrįstą slitter, tyrimai ir projektavimas asmeninį pjaustymo mašiną, kad rezultatas sumažinti įvairių medžiagų ir detalesnis struktūros, ir palaipsniui atsikratyti įmonės slitter mokslinių tyrimų ir plėtros projektavimo ir gamybos procesą plagijavimo reiškinys.

Pora:

Kitas:

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo