Namuose > naujienos > Turinys
Produkto kategorija

Analizė įvairiose skirtingų rūšių Kaiping linijų perdirbimo srityse

| Updated: May 24, 2017

Įvairių "Kaiping" linijų asortimento aprašymas
"Kaiping Line" plokštė specializuojasi apdorojant karšto valcavimo ritės įrangą, bendrosios perdavimo pajėgumus nuo 3 mm iki 14 mm storio. Iš anksto pagaminta "Kaiping" linija gali atidaryti tik 1500 mm karštojo valcavimo ritės maksimalų plotį, pastaraisiais metais įdiegus plataus karšto valcavimo ritę, karšto valcavimo Kaiping linijos perdirbimo centras paprastai gali atidaryti 2000 mm pločio karšto valcavimo ritę. Karšto valcavimo Kaiping linijos dalis taip pat turi pažangiausią funkciją.
Paprastoji plokštė, didelė kaip linija, paprastai gali apdoroti 0-3 mm storio šalto valcavimo ritę. Kaip ir anksčiau, "Kaiping" linija paprastai gali apdoroti tik 1300 mm šalto valcavimo ritę, bet su plačiu 1500 mm šaltos valcavimo ritės, 1500 mm pločio, kaip ir "Kaiing" linija greitai užėmė rinką. Šalto valcavimo Kaiping linija perdirbimo pajėgumas daugiausia apima lyginimo, paviršiaus apsaugos ir štampavimo aspektus.
Tiksli mikroplokštė paprastai reiškia 800 mm storio viršaus šalto valcavimo spiralės Kaiping liniją, apdorojimo storį 0,3. ir plokštelė didelė bagažinė, ji daugiausia apdoroja aukštus reikalavimus šalto valcavimo ritės, ypač dėl paviršiaus apsaugos reikalavimus, paprastai didesnis, jo produktai paprastai yra atviras lakštas, plačiai naudojamas štampuoti, tiksliai sumažinti ir pan. "Kaiping" įranga yra pagrindinė plieno ritinių perdirbimo įranga, taigi iš esmės yra apdirbimo centrai, "Kaiping" yra labai įtaisytas įrenginio apdorojimo procesas, todėl įrangos eksploatacinių savybių skirtumas lemia perdirbimo kokybės skirtumą, kuris perdirbant didelio paklausos produktų.
Difuzija ir santykis tarp Kaiping linijos ir lyginimo mašinos
Kaiping linija ir lyginimo mašina, ji yra šiek tiek panaši, gali atlikti lyginimo ar lyginimo funkciją. Tiesiog, Kaiping linija taip pat turi kirpimo funkciją, lyginimo mašina nėra.

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo