Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Hidraulinio plieno ritinių pjovimo linijos charakteristika

| Updated: Nov 30, 2017

Hidraulinio plieno ritinėlio pjovimo linijos taikymo sritis yra platus ir gali būti naudojama įvairiems matmenų plokštėms supjaustyti. Šiuo metu vartotojai daugiausia naudoja šį produktą, norėdami išlyginti visų rūšių šaltojo valcavimo plieno plokštę, nerūdijančio plieno plokštę ir kitas medžiagas, kad ji taptų reikalinga skalės plokštele.

Reikėtų pažymėti, kad naudojant hidraulinį plieno ritinių pjovimo liniją, reikėtų atkreipti dėmesį į konkrečių parametrų koregavimą pagal faktinius gamybos reikalavimus. Ir skirtingos gamybos linijos specifikacijos gali būti naudojamos skirtingoms būgno plokštelių specifikacijoms. Pavyzdžiui, būgno plokštės taikymo srities išorinis skersmuo yra nuo 900 iki 1800 mm, o naudojamas būgno plokštelės svoris yra mažesnis nei 20 000 kg.

Apskritai sistemoje yra daug skirtingų dalių. Kadangi šie komponentai bendradarbiauja tarpusavyje, todėl gamybos užduotis gali būti sėkmingai įgyvendinta. Pagrindinės sudedamosios dalys yra: hidraulinis įkrovimo vežimėlis, hidraulinis vidinis išsiplėtimo lydymo įrenginys, plokštelės pjovimo mašina, konvejerio valdymo platforma, pneumatinė išlyginamasis stovas, iškrovimo vežimėlis, sklandytuvo plokštė, purkštuvo galvutė, slėgio rankena, hidraulinė sistema ir elektrinė valdymo sistema.

Iš hidraulinės plieno ritinių pjaustymo linijos hidraulinės sistemos, analizuojamos pagal faktinį panaudojimą, daugiausia įrengiami tikslesni komponentai. Elektrinis valdymas naudoja PLC programų valdiklį ir jutiklinį ekraną, kad būtų galima valdyti visą funkciją. Todėl jis turi aukštesnį automatizavimo lygį, gali užtikrinti produktų kokybę. Vartotojams produktų linija ne tik gali veiksmingai pagerinti produkto kokybę, bet ir pagerinti darbo našumą, o stabilias veikimas taip pat supaprastina operacijos procesą.

Paprastai sukuotos medžiagos pakrovimas vieną kartą gali automatiškai užbaigti tolesnius gamybos procesus. Todėl hidraulinio plieno ritinių pjovimo linijos naudojimas gali sumažinti darbuotojų darbo jėgos intensyvumą, o sąnaudų efektyvumas yra aukštas. Tuo pačiu metu hidraulinio plieno ritinių pjovimo linija taip pat yra aukštos kokybės produktas, turintis daugybę mašinų, elektros ir skysčių funkcijų.

http://www.pxslitter.com


produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo