Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Hidraulinio lifto stalo priežiūra

| Updated: Dec 04, 2017

Dabartinėje gamybos srityje dažnai būna prekių gabenimas ir kiti klausimai. Perkeliant įvairias prekes dažnai naudojamos pagalbinės krovinių pakrovimo ir iškrovimo priemonės. Pavyzdžiui, transportuojant prekes, galima naudoti dyzelino šakinį krautuvą, o pakraunant ir iškrovus sutvarkytas prekes paprastai naudojamas hidraulinis keltuvo stalas ir kita įranga.

Todėl, pakraunant ir iškraunant daugybę ilgalaikių prekių, hidraulinio lifto stalo naudojimas gali mums suteikti daug patogumo. Įranga daugiausia yra varoma elektros energija ir pakeliama hidrauline sistema. Todėl, esant dabartinei eksploatacijai, reikia vengti netaisyklingo veikimo, kad nebūtų veikiama įprasta eksploatacija.

Be įprastos veiklos, kasdieniniam naudojimui, darbuotojai taip pat turi laikytis atitinkamos techninės priežiūros. Pirmasis principas - tai pirmiausia prevencija, o įranga turi būti pataisyta ar ištaisyta prieš nesėkmę. Tai gali veiksmingai prailginti hidraulinio lifto stalo tarnavimo laiką.

Atliekant kasdienę techninę priežiūrą, reikia atkreipti dėmesį į hidraulinio lifto stalo valymą ir patikrinimą, kad būtų užtikrinta, jog komponentai yra nepažeisti. Per savaitės patikrinimą pagrindinis tikslas yra patikrinti kiekvieno jungties padėtį ant pakėlimo stalo. Tuo pačiu metu patikrinkite sandarinimo dalį, kad išvengtumėte nutekėjimo problemos.

Valymo procese daugiausia išvalykite pagrindinius hidraulinio lifto stalo komponentus, tokius kaip kėlimo stovas, žirklinis, linijos ir alyvos balionas, kad būtų išvengta dulkių ir kitų medžiagų, veikiančių įprastą darbą. Kalbant apie hidraulinės alyvos keitimą, rekomenduojama keisti kas tris mėnesius. Jei dažnis yra mažas, pakeičiamąjį ciklą galima atitinkamai padidinti.

Reikia pažymėti, kad esant hidraulinio lifto stalo naudojimui, turime atkreipti dėmesį į prekių pusiausvyrą ir išlaikyti, kad stalas pakiltų vienodo greičio, kiek įmanoma. Jei nustatoma didesnė gedimo problema, operacija turėtų būti nedelsiant sustabdyta ir kuo greičiau ją remontuoti profesionalūs darbuotojai.

http://www.pxslitter.com


produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo