Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Medžiagų pasirinkimo svarba pjaustymo mašinose

| Updated: Jun 29, 2017

Mechaninio pjaustymo procese daug kartų reikia iškirpti medžiagą aukštesniu kietumu arba ilgą laiką pjauti. Tokiu atveju mechaninis peilio dilimas yra rimtas. Taigi, kai mes pasirenkame pjovimo mašiną, turėtume atkreipti dėmesį į jo ašmenų medžiagą.
Apskritai, pjovimo peilis pirmiau nurodytu atveju turės įtakos pjovimo efektyvumui, kurį šiuo metu vertina pramonė, turės įtakos svarbaus veiksnio pjovimo kokybei. Taigi, norint sumažinti ašmenų susidėvėjimą, mes galime drąsiai naudoti ašies stiliaus apvalią skylę.
Apvalios skylės gali būti suprojektuotos taip, kad sumažintų trintį. Tokiu atveju mes naudojame pjovimo staklės ne tik siekdami išlaikyti pjovimo diską, bet ir išlaikyti ilgalaikį pjovimo efektyvumą.

3开平 .jpg

supjaustyti ilgio linija

Dėl išilginio pjovimo disko medžiagos pasirinkimo, mes turime pasakyti apie tai, kad automatinis pagrindinių pramonės šakų remonto pajėgumas vadinamas "super" galimybėmis.
Tarp peilių, naudojamų pjaustymo mašinose, vienas iš didesnių veiksnių, turinčių įtakos įprasto ašmenų eksploatacijos trukmei, yra atstatomojo peilio poveikis. Keletas ratu nuliuraujanciuju ratu dabar taip pat veikia technines priezastis, todél jomis trikdomas tarnavimo laikas. Paprasčiau tariant, kiekviena priežiūra sumažins kitą techninės priežiūros laiką.
Taigi, kaip tai išspręsti? Čia turime paminėti naujų medžiagų naudojimą pjovimo geležtėms. Ši naujos rūšies pjovimo disko medžiaga turi galimybę automatiškai taisyti. Įsitikinkite, kad kiekvieną kartą, kai jį pataisysite, tai neturės įtakos mūsų peilių priežiūros laikotarpiui.

纵剪 (6).jpg

pjovimo mašina

Wuxi Puxin mašinų gamykla
Kontaktai: Peijun Guo
Mob: + 86-13951579100
Tel: + 86-510-83208381
Faksas: + 86-510-83209882
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan rajonas, Wuxi, Jiangsu, Kinija
El. Paštas: wxpx0510@163.com
Interneto svetainė: http://www.pxslitter.com

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo