Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Plieno slitterio struktūrinės konstrukcijos charakteristikos

| Updated: Dec 28, 2017

"Steel Slitter" yra dažniausiai naudojamas plieno ritinių pjovimo įrenginys, palyginti su ankstesniais pjovimo įrenginiais, jis gali būti naudojamas ne tik pagal programuojamą konstrukciją, priklausomai nuo ritės pobūdžio, automatiškai perjungia gamybos linijų tipą, siekiant pagerinti gamybą efektyvumą ir sumažina įrangos eksploatavimo dažnumą,

Plieno ritininis pjovimo staklės taip pat gali naudoti vientisą pagrindą ir atskirą perdavimo struktūrą, padeda efektyviau pagerinti mechaninės konstrukcijos standumą, tuo pačiu sumažinant pjovimo geležtės vibracijos amplitudę, pagerinti ritės pjovimo kokybę. Esant normalioms sąlygoms, ritė Slitter naudojama kartu su atskyriklio ir pūstuvu, o šių tipų agregatų išsiplėtimas ir susitraukimas hidrauliniame cilindre yra vientisas dizainas, mažas sugedimo greitis.

Ne tik tai, kad pagrindinėje ritės pjaustymo mašinos velenėlėje taip pat yra įrengtas didelio efektyvumo disko įtempimo stabdžių derinys, kurį reguliuoja oro slėgio grandinė ir automatiškai pagreitina momentinį įtempimo stabdymą tam tikromis sąlygomis, kad būtų išvengta plieno ritės išleidus avariją. Tiksliau, jis automatiškai veikia gamybos linijomis, siekiant padidinti produktyvumą.

Ritinio pjaustymo mašina pjovimo peilio veleno atskaitos plokštumos amplitudės tikslumas yra mažesnis nei 0,006 mm, gali geriau išplėsti įrankio tarnavimo laiką ir užtikrinti gaminio tikslumą; kartu su geru lankstumu, didelis trinties vilnos veltinio audinio koeficientas kaip tiesioginė slėgio įtempimo slopinimo struktūra, užtikrinanti sklandų įrangos eksploatavimą.

Visoje plieno ritininio pjovimo staklėje atskiriami ir presuojami kūnas, kad būtų galima įsiurbti skysčio, kad būtų galima išvalyti grįžtamojo slėgio derinį, siekiant stabilizuoti slėgį, automatiškai didėja, kai ritės skersmuo tampa didesnis, ir visada spaudžia plieno ritę , ne tik gali pagerinti gatavo produkto vyniojimo arti, bet taip pat užtikrinti pjovimo kokybę.

http://www.pxslitter.com/


produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo