Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Hidraulinis aliuminio plieno ritinių pjovimo linijos įvedimas

| Updated: Dec 21, 2017

Siekiant užtikrinti gamybos linijos įrangos kokybę, turime atkreipti dėmesį į hidraulinio aliuminio plieno ritinių pjovimo linijos tikrinimo ir priėmimo darbus. Kaip vartotojas, mes turėtume baigti statinio tikslumo testą hidraulinio aliuminio plieno ritinių pjovimo liniją su įrangos gamintoju. Jei kvalifikuotas atvejis tvirtinamas toliau.

Galima naudoti kvadratinį polių, norėdami iš anksto išmatuoti skirtumą tarp dviejų ašių peilių hidraulinės aliumininės ritės pjovimo linijoje. Sužinoję apie nuokrypį, išskirkite du plonius žiedus iš tiekiamo plono žiedo, kad jų skirtumas būtų toks pat kaip šis nuokrypis, tada sumontuotas ant pavėsinės, kad kompensuotų šį nukrypimą.

Tokiu būdu hidraulinės aliumininės plieno ritinių pjovimo linija turi sąlygas užbaigti pirmąjį tarpą pjovimo, pjovimo žinoti pirmąjį atotrūkis ateityje, kai visi pjovimo pagrindas, jis turi būti pakartotas, tiksliai nustatyti du plonos žiedai Skirtumas yra tikslus ; pagal standartinį atvejį gali būti dviejų rinkinių plonas žiedas fiksuotas.

Aukščiau paminėtas pagrindinis hidraulinio aliuminio plieno ritinių pjaustymo linijos priėmimas gali būti įtrauktas į paleidimo ir bandymo gamybos etapą. Įrankiai ir įrankiai, reikalingi hidrauliniam aliuminio ritės pjovimo linijos derinimui, turi būti griežtai laikantis specifikacijų. Užsakytas numeris, tačiau būtina atkreipti dėmesį į saugumą.

Hidraulinės aliumininės ritės pjaustymo linijos derinimas, privalome visiškai užtikrinti, kad peiliai ir kiti įrankiai būtų abiejose švarios pusėse, nes bet koks šiukšlių, dulkių, riebių pluoštų poveikis rimtai paveiks pjovimo tikslumą; jei reikia, tada nuplaukite benzinu, tepkite tepalą ir įstatykite peilį.

http://www.pxslitter.com/


produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo