Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Plieninių ritinių pjaustymo mašinų gamintojų reikalavimai ir lūkesčiai

| Updated: Oct 16, 2017

Plieno ritinių pjaustymo staklės yra papildomas pagrindinis produktas, kuris daugiausia naudoja pardavimo tinklą tarptautinėje rinkoje eksportui. Pagrindinis produktas patenka į tarptautinio gamintojo tiekimo grandinę OEM režimu. Ji įveda tarptautinius gamintojus ir techninės priežiūros rangovus atsarginių dalių pavidalu. Sukurti pagrindinę gamybinę bazę užsienio tikslinei rinkai ir realizuoti lokalizavimo surinkimą ir gamybą.


Plieno ritinių pjaustymo mašinų gamintojai turi išvalyti strateginę pramonės poziciją. Ir būtina paspartinti įmonių išteklių integravimą. Kinijos mechanikos pramonės plėtros pagrindinis tikslas yra auginti ir remti galingas Kinijos mechaninės pramonės įmones, siekiant sukurti pasaulinės klasės Kinijos mašinų pramonę. Parama kvalifikuotoms įmonėms patekti į tarptautinę mašinų gamybos grandinę ir kvalifikuotą pranašumą turinčias įmones, ypač mažąsias ir vidutines įmones, į tarptautinę inžinerijos pramonės grandinę ir tiekimo grandinę, maksimaliai panaudojant turimus išteklius.


Pagerinus Kinijos mašinų pramonės rinkos aplinką, tam tikru mastu bus suformuota šiuolaikinės mechaninės pramonės rinkos sistema. Naudojimo procese bus sukurta sąžininga pramonės vystymosi aplinka, kuri sudarys šiuolaikišką mechaninės pramonės rinkos sistemą, apimančią kapitalo rinką, rinkų rinką ir mašinų pramonės antrinę rinką.


Pagrindinis Kinijos plieno ritinių pjovimo staklių plėtros būdas - pagerinti pagrindinę korporacijos kompetenciją. Įmonės glaudžiai suvokia pagrindinius mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumų, išlaidų kontrolės, valdymo inovacijų ir kt. Aspektus, sudarant pagrindinius produktų, prekių ženklų, technologijų, standartų, gamybos, valdymo, pardavimo tinklų ir pagrindinių įmonių konkurencingumo išteklius.


Rinkoje pagrindinis produktų atnaujinimas yra didžiausias laimėjimas, nes tai pagrindinė korporacijos kompetencija. Tai yra Kinijos rinkos konsolidavimo ir tarptautinės rinkos plėtros pagrindas. Rinkai ir vartotojams pagrindinė mechaninės pramonės prekės ženklo reikšmė daugiausia atsispindi produktų kokybėje, paslaugų kokybės ir produktų likvidacinės vertės antrinės įrangos rinkoje, taip pat yra verslo kultūros žavesio.


Wuxi Puxin mašinų gamykla
Kontaktai: Peijun Guo
Mob: + 86-13951579100
Tel: + 86-510-83208381
Faksas: + 86-510-83209882
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan rajonas, Wuxi, Jiangsu, Kinija
El. Paštas: wxpx0510@163.com
Interneto svetainė: http://www.pxslitter.com

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo