Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Valdymo režimas pjovimo staklės

| Updated: Aug 14, 2017

Yra daug įvairių rūšių reguliavimo režimų elektrohidraulinės servo sistemos pjovimo mašina. Pagal kompiuterinę analizę, išėjimo srautas ir slėgis gali būti suskirstyti į šias tris rūšis:

1. žingsnis variklio valdymo formos

Kompiuterinė sistema yra sudaryta iš skaitmeninio signalo išvesties į įvesties impulsus į steppero variklio valdiklį, žingsnio variklio sukimosi skaičius nustatomas impulsų įvesties skaičiumi, variklio greitis nustatomas pagal įėjimo impulsų dažnį. Žingsnio variklio kampas per perdavimo įtaisą per keletą pakeitimų ir ilgainiui tampa vožtuvo atidarymu, tai yra, mes paprastai sakome, kad srautas pasikeičia, skaitmeninis srauto vožtuvas yra taip suformuotas.


2. skaitmeninės analoginės konvertavimo kontrolės forma

Pjovimo mašina naudoja servo vožtuvą arba proporcingą vožtuvą, kad atliktų elektrohidraulinį konversiją. Kompiuterinės sistemos sukurtas skaitmeninis kiekis konvertuojamas į analoginę valdymo srovę skaitmeniniu analoginiu keitikliu, o valdymo srovė įvedama į servovariklio arba proporcingo vožtuvo įvestį, o grįžtamojo ryšio signalas skaitmeniniu skaitmeniniu kiekiu paverčiamas skaitmeniniu į analoginį keitiklį įeiti į kompiuterį. Šios analoginės ir skaitmeninės konversijos valdymo sistemos rūšys naudoja aukšto tikslumo laukimo tašką ir aukšto dažnio, atitinkančio servovarūną. Ši valdymo sistema yra naudinga tiksliai valdomai servo kontrolei.


3. greitaeigio išjungimo vožtuvo valdymo režimas

Greitaeigio išjungimo variklis naudojamas tiesiogiai ar netiesiogiai valdyti fiksuotą vožtuvą, o skaitmeninis signalas sustiprinamas, kad valdytų priekinį vožtuvą. Didelio greičio jungiklio vožtuvas turi dvi būsenas, atitinkamai įjungtas ir išjungtas, per dvi būsenas, norint grąžinti signalą, perduodamas grįžtamojo ryšio signalas per imtuvą, o vėliau skaitmeniniu būdu perduodamas į kompiuterio valdymo sistemą.

Slitting machine

Jei jus domina mūsų gaminiai, prašome susisiekti su mumis!
Wuxi Puxin mašinų gamykla
Kontaktai: Peijun Guo
Mob: + 86-13951579100
Tel: + 86-510-83208381
Faksas: + 86-510-83209882
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan rajonas, Wuxi, Jiangsu, Kinija
El. Paštas: wxpx0510@163.com
Interneto svetainė: http://www.pxslitter.com

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo