Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Kompaktiškas metalo pjaustymo mašinos montavimas

| Updated: Dec 16, 2017

Kompaktiškas metalo pjaustymo staklės yra metalinės medžiagos pjovimo įranga, dėl savo kompaktiškos konstrukcijos, todėl ne tik mažas pėdsakas, bet ir lengva įdiegti. Bet ar tai yra įrangos įrengimas, ar prieš pradedant eksploatuoti, kompaktiškas metalo pjaustymo mašina yra užsakyta, kad atitiktų visus jo reikalavimus.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, siekiant užtikrinti tikslią kompaktiško metalo pjovimo mašinos padėtį, atskaitos linija įrengiama pagal nustatytą centro ženklą, kai įranga yra pakelta į vietą. Atskaitos linija turi būti pakabinta ant rėmo reguliavimo ir suderinta su vielos plaktuku centro tašką; naudojimo metu turi būti reguliariai pakartotinai naudojamas, kad nebūtų išstumtas laidas.

Antra, kompaktinių metalo pjovimo staklių pakėlimas taip pat turi būti sureguliuotas. Pagrindinis matavimo prietaiso darbinis paviršius turėtų būti pasirinktas kaip matavimo etalonas arba matavimo pamatinis paviršius. Remiantis nuolatiniu atskaitos tašku, šalia įrangos turėtų būti įrengta pagalbinė nuoroda, kad būtų lengviau įrengti įrangą.

Koreguojami parametrai taip pat yra kompaktiški metalo juostelių mašinos lygis ir vertikalumas, įrenginio darbinis paviršius arba jungties paviršiaus sąranka, galite tiesiogiai išmatuoti lygio lygį; ir atskirų dalių montavimas gali būti lygus.

Kompaktiškų metalo pjovimo staklių vertikaliam nustatymui gali būti taikomas pakabinamas plieno vielos matavimo metodas, nustatytas laido rėmas virš įrenginio ir pakabintas plieninė viela viršuje ir vielinis plaktukas ant apatinio galo. Norint išvengti vielos plaktuko sūkio, kad išmatuotų duomenų tikslumas būtų, vielinis plaktukas turėtų būti dedamas į cilindrą, o tada naudokite vidinį skersmens mikrometrą, kad būtų galima išmatuoti atstumą tarp įrangos ir plieninės vielos, matuojant vietos A, B yra du taškai, atsižvelgiant į atstumą tarp dviejų taškų. Galima apskaičiuoti skirtumą tarp vertikalios.

http://www.pxslitter.com/


produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo