Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Automatinė hidraulinės decoilerio mašinos sudėtis ir veikimo etapai

| Updated: Dec 23, 2017

Struktūriniu požiūriu buvo nustatyta, kad automatinė hidraulinė decoilerio mašina yra daugiau nei tradicinė atskyrimo spyruoklė, hidraulinis išsiplėtimo įrenginys ir hidraulinis krautuvo vežimėlis bei kiti įtaisai, taip pat padeda pagerinti šėrimą, patogų ir neprisotintą stabilumą Ne tik tai, kad, norint palengvinti automatinio hidraulinio nuleidimo mechanizmo veikimą, jame taip pat yra rankenos dėžės valdiklis.

Žinoti, kad automatinis hidraulinis unikaliu rankenos dėžė su hidrauline krovimo vežimėliu ir atviros knygos režimo pasirinkimo rankenėle; ir dar labiau supaprastinti darbo procesą, rankenos dėžę su vežimėliu į viršų ir į apačią, vežimėlį į priekį ir atgal ir išvynioti. Stiprus susitraukimas susitraukia trijų rūšių funkcijas, atsižvelgiant į skirtingus reikalavimus pasirinkti skirtingas funkcijas.

Esant realiam naudojimui, tol, kol rankiniu režimu nustatytas automatinis hidraulinio dekoilerio mechanizmo rankenos langelis, galite valdyti. Pirma, pakelkite automatinio hidraulinio atvamzdelio slėgio rankeną ir susitraukite susitraukiančio būgno, tada nustatykite medžiagos plotį į A tipo geležies vidinę dalį, po to, kai bus sureguliuotas po to, kai nestandartinės medžiagos yra sumontuotos medžiagos centre ir po to -up lyginimo mašina ir tiektuvo vidurio linija yra išlyginta.

Tada naudokite kraną ar krautuvą, kad medžiaga būtų dedama ant V formos automatinės hidraulinės rankinio šlifavimo platformos ir naudokite rankenų darbo dėžę, kad medžiaga pereitų prie medžiagos stovo ir tik šalia membranos kreiptuvo šono; tuomet jūs galite išplėsti ritinėlio ritę, nuleisdami medžiagą, ištraukite ritės rankos padėtį, nustatydami rankinį ratą.

Tada reguliuokite išorinę bloko medžiagos A-tipo geležies pozicijos pusę, automatiškai valdydami hidraulinį nestandartinio krumpliaračio posūkio sukimąsi, lentynėlė pakeičia materialinės galvos padėties reguliavimą, supjaustoma atitinkamoje medžiagos pakuotės juostos padėtyse automatinis hidraulinis "Uncoiler" visas išskaidymas proceso derinimo operacija.

http://www.pxslitter.com/


produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo