Namuose > paroda > Turinys
Produkto kategorija

Kaiping linijų valdymo sistemos problemos analizė

| Updated: May 24, 2017

Gamybos linijos, vadinamos "Kaiping linija", išlyginimas, išlyginimas, šlifavimas, pakrovimas. Jo uždavinys yra išvynioti plieno plokštės ištiesinimo lygį, atsižvelgiant į skirtingo ilgio supjaustyto produkto poreikius, statinius įkišti į kaminą po pakrovimo.
Šiuo metu "Kaiping" linija dažniausiai priima automatinį valdymą, kuris naudojamas kaip tokios kontrolės priemonės: "Shan Industrial Control", dažniausiai matoma didelėje "Kaiping" linijoje, kuri valdo šlyties pjovimą. "Shan" programuojamas valdiklis PLC PLC anti-interference gebėjimas, stabilus ir patikimas darbas, yra daug Kaiping linijos, naudojančios PLC valdiklį. "Shan" vienkritinė "Microcomputer", tai ypač tinka pramoniniam specialiojo mikrovaldiklio valdymui, automobilių, staklių, buitinės technikos ir daugelyje kitų sričių. Įrodyta praktika, kad vienos mikroschemų mikrokompiuterių taikomoji sistema turi daug privalumų, pavyzdžiui, mažos kainos, lanksčios išvesties formos, o bendrieji gedimų vartotojai gali spręsti problemas, susijusias su trukdžiais. "Shan" skaitiklis, skaitiklis "Kaiping" linijoje dažniausiai yra paprastas poslinkis šlytimi, sunku pasiekti kai kuriuos specialius naudotojų reikalavimus. Kaiping linijos gamybos proceso analizė Valdymo procesas, įprastas 8 bitų mikrovaldiklis, yra visiškai kompetentingas, daugiausia siekiant išspręsti dviejų pagrindinių problemų antikerpciją ir pozicionavimo tikslumą.
Kieking linijos skaitmeninio valdymo sistemos, sudarytos iš vieno mikroschemos mikroprocesoriaus, Kaiping linijos NC sistemos diagramos, parodyta fig. 1, MCU, klaviatūra, monitorius, 4 kartus dvigubai Dažnio dvigubo skaitiklio dažnio grandinė, impulsų kodavimo signalo kontūro schema, relės pavaros grandinė ir tt kelias dalis. Monolitinis kompiuteris 89s51 yra sistemos valdymo šerdis, jo instrukcijų sistema ir pan. Yra identiškos 89C51, bet jo kaina yra pigesnė, yra 89c51 pakaitalas. Klaviatūra naudojama nustatant darbo parametrus, pvz., Ruošinio ilgį, nepertraukiamo apdirbimo skaičių, išankstinį stabdymo kelią, pagreičio koeficientą ir lėtėjimo koeficientą. Ši sistema naudoja kompiuterio kompiuterio XT tipo standartinę klaviatūrą. Kiekvienas paspaudimo mygtukas, standartinė klaviatūra išveda raktą, atitinkantį 2 baitų nuskaitymo kodą, klaviatūros išėjimo 1-baitų nuskaitymo kodą, per sąsajos grandinę į vieno kištuko 1 pertraukimo užklausas, MCU pertraukimo paslaugų programos analizėje. Skenavimo kodas Ir generuoti atitinkamas pagrindines vertes. Standartinė maža klaviatūra veikia patikimai, neleidžia programinei įrangai suskaldyti, užklausos rakto būklei ir kt., Todėl monolitinis procesorius turi daugiau laiko valdyti valdymo procesą gamybos procese.
2 LED septynių segmentų monitoriaus ekrano sistemos veikimo būsenos, veikimo parametrų, parametrų nustatymo vertės ir tt rinkiniai. Tik 1 skaitmenų rezistoriaus konstrukcijos COM galo skaitmeniniame vamzdyje, supaprastinant grandinę ir laidus, ekrano efektas nesumažėja. Impulsų kodavimo įrenginys yra tam tikras rotacinis impulsų generatorius, kuris mechaninį pasukimo kampą paverčia elektros impulsu, kuris gali būti naudojamas kaip padėties nustatymo ir greičio nustatymo įtaisas NC staklės ir lapų kirpimo vietoje. Impulsų kodavimo įtaisas suskirstytas į fotoelektrinį, kontaktinį ir 3 tipo elektromagnetinės indukcijos tipą. Fotoelektrinis impulsų kodavimo įrenginys yra patikimas ir plačiai naudojamas.
Fotoelektrinis impulsų kodavimo įrenginys sukuria du dabartinių signalų, A ir B, rinkinius, kurie yra apytiksliai su sinusine banga, naudojant groteles sukimosi metu. Signalo A ir B fazių skirtumas 90 °, didinant plastiką į kvadratinę bangą. Taip pat yra "vieno apsisukimo impulsas", vadinamas Z-fazės impulsu per groteles. Z-fazės impulsai dažnai naudojami staklių atskaitos taškų generavimui arba klaidų taisymo signalui.

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo