Namuose > Prekės > Plokščios plieno mašina
Produkto kategorija

Aukščiausios kokybės hidraulinis plienas, plienas, baras, geležis ir tiesinimo staklės

Mūsų pagaminti vienetai buvo naudojami gamykloje, pagaminti iš šalto valcavimo plieno, suvirintojo vamzdžio, taip pat mes gaminame pakavimo krepšelio vienetus, korpuso apvalkalus, apkabas siunčiant, skalbiant ir atlaisvinant rūgštinį skalbimą. Tada mašinų rinkinys Pullipflection - correctipevev, pakavimo ...

Siųsti užklausą

Informacija apie

Mūsų pagaminti vienetai buvo naudojami gamykloje, pagaminti iš šalto valcavimo plieno, suvirintojo vamzdžio, taip pat mes gaminame pakavimo krepšelio vienetus, korpuso apvalkalus, apkabas siunčiant, skalbiant ir atlaisvinant rūgštinį skalbimą. Tada mašinų rinkinys "Pullipflection" - correctipevev, pakavimo plokštelės automobiliai pagreitina produkcijos efektyvumą ir padidina akariciją šalto valcavimo gamykloje.


Plokščiosios plieno mašinos pagrindinio komponento aprašymas
A. Pjovimo mašina
Elektrinės dalys: sėdynė su maitinimu, 500 reduktorius, 55 kW variklio srovė, nuolatinės srovės spintelė, dantų paskirstymo dėžė, movos, velenas, rinkinio pakeitimas.
Pagrindinė dalis: pagal rėmus, stacionari arka, didelis slankiklis, peilio velenas (150 mm) Φ 2, hidraulinė veikla prieš korpusą ir po jos, slankiklis, reguliavimo mechanizmas, peilio veleno didėjantis slėgio reguliavimo mechanizmas, sudaro visą komplektą peilio, Įvorė, guminis žiedas ir tt
B. Juostos kodavimo tiesinimo aparatas
Su devyniais ritininiais išlyginimo elementais, du slankiojančios ritės, du ritinėlio, ritinėlio kodavimo ilgis, iš viso 13 ritinėlių ir kodavimo ilgio ritinys priima hidraulinį slėgį, kodavimo skalės ritinio koderį, plokščias ritinys priima 1,1 kw apie sliekinę krumpliaračio cikloidinio variklio sinchronizaciją , Pagrindinis variklis priima 55 kW dc variklį, reduktorių ir krumpliaračių paskirstymo dėžutę 500, perneša galios po standartinio universalaus sujungimo su darbiniu ritinėliu, išlyginamojo ritinėlio skersmens phi 125, visos darbinės ritininės guoliavietės plieno medžiagos, paviršiaus kietumas HRC52-55 ° , Lyginamoji konstrukcija, linijinis greitis 20 m / min.

C. Dvigubo stulpelio pjovimo mašina su spaudos kojeliu
Skersinė pjaustymo staklė turi turėti spyruoklinį spaudą, užkirsti kelią plokščio plieno galvutės lenkimui ir nustatyti, kad plokštė negalėtų traukti peiliuko ir iškirpti 600 mm pločio

D. Užbaigta elektros valdymo sistema: elektrinė valdymo spinta, valdymo stotis ir kt.
Operacinėje platformoje yra greičio nustatymo, ilgio, didelio greičio reguliavimo, gedimų signalizacijos ir pan. Funkcijos. Priėmus PLC valdymo sistemą, kad valdytų ir prižiūrėtų įrangą, operacinė sistema yra valdoma jutikliniu ekranu.

Jums gali būti nustatyti specialūs reikalavimai


Wuxi Puxin mašinų gamykla
Mob: 86-13951579100

Tel: 86-510-83208381
Faksas: 86-510-83209882
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan rajonas, Wuxi, Jiangsu, Kinija
El. Paštas: wxpx0510@163.com
Svetainė: http://www.Pxslitter.com

Sveiki atvykę į mūsų aukščiausios kokybės hidraulinės plokščios dalies, plieno, juostos, geležies ir tiesinimo staklės pirkimą. Kaip vienas iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų šioje srityje, mes taip pat siūlome pritaikytą paslaugą už mažą kainą. Prašome laisvai mėgautis mūsų aukštos kokybės produktais, pagamintiems iš Kinijos. Dėl citatos, kviečiame susisiekti su mūsų gamykla.

Susiję produktai

Send your message to us

produktai
išilginio pjovimo serija
niveliavimo serija
Butas SteelSeries
ritė upender
Susisiekite su mumis
Telefonas: + 86-510-83208381
          
mob: + 86-13951579100
          
Pridėti: 76 # Qianluo apkrova, Huishan apskritis,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
El.paštas: wxpx0510@163.com a>
Tyrimo